Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00-17:00

Сб-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Вапорайзери

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Вапорайзер - що це?

Вапорайзери представляють собою електронні пристрої, розроблені для вивільнення активних інгредієнтів і терапевтичних з'єднань бажаного рослинного матеріалу або екстрактів. Vaporizer нагріває суху траву або концентрати трохи нижче точки згоряння, щоб випустити тільки аромат і активні речовини вашого тютюну або трави без утворення диму і горіння. Оскільки не спалюється рослинний матеріал, користувач не споживає потенційних канцерогенів. Пар набагато приємніше для вдихання, ніж дим, що робить весь процес більш комфортним для користувача.

Є дві категорії вапорайзерів - настільні і переносні. Настільні пристрої - це потужні стаціонарні пристрої, створені для домашніх умов, в той час як портативні пристрої призначені для використання в будь-якому зручному місці. У міру розвитку технології випарників деякі портативні пристрої тепер можуть досягати якості пари настільних вапорайзерів.

Ціна вапорайзера в Україні

Купити вапорайзер для куріння в Києві і в Україні в цілому, не так складно. Але як дізнатися реальну вартість цього пристрою і не переплатити? Як правило, стаціонарні вапорайзери мають найвищу ціну, оскільки вони більш складні в технічному плані. Компактні переносні вапорайзери, як правило стоять на порядок дешевше і їх середня вартість становить 1500 грн. - 2500 грн.

Якщо у вас ще немає досвіду куріння вапорайзера, ми рекомендуємо спочатку купити портативний пристрій для знайомства з подібною системою нагріву тютюну і випаровування. Сучасні компактні вапорайзери майже не поступаються стаціонарним пристроям, але при цьому, вони куди більш практичні і зручні у використанні.

Вгору
логотип

Вам уже исполнилось 18 лет?

18plus

Продукция, представлена на сайте esmokers.com.ua, предназначена только для клиентов, которым исполнилось 18 лет. Нажимая кнопку "Да", Вы подтверждаете свое совершеннолетие.

логотип

Извините, информация на сайте предназначена только для лиц старше 18 лет!

,
""