Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00-17:00

Сб-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Системи нагрівання тютюну

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Система для нагріву тютюну - що це?

Перш за все, варто відзначити, що в даний час альтернативні методи куріння стають все більш поширеними в світі. Звичайно, більшість цих альтернативних пристроїв належать найбільшим гравцям на ринку, таким як IQOS і GLO. Але тим не менше є багато інших виробників з куди більш кращими технічними характеристиками при меншій вартості.

Отже, якщо ви прихильник технічного прогресу і інновацій, але як і раніше курите звичайні сигарети, саме час прийти в себе і звернути вашу увагу на сучасні версії системи нагрівання тютюну. Словом, замість сигарет вони використовують спеціальні тютюнові стіки типу HEETS. При використанні пристрою тютюн в стіку не досягає температури горіння, а нагрівається (при температурі до 240-245 градусів за Цельсієм), виділяючи нікотиновмісткі пари. Процес дуже схожий на куріння сигарет. У той же час диму немає взагалі (бо немає горіння), запах не такий гострий, як від сигарет, немає смоли, що потрапляє в легені, але є тютюновий смак і нікотин.
Система нагріву тютюну glo

Крім того, через відсутність їдкого запаху в приміщенні і на руках неприємний ефект для оточуючих менше, ніж від сигаретного диму. Саме тому використання систем нагріву тютюну допустимо в багатьох громадських місцях, де про куріння звичайних сигарет не може йти й мови.

Обслуговування

Усе технічне обслуговування зводиться до очищення, яку рекомендується проводити після кожних 20 сеансів використання. Це дуже легко. Просто очистіть відсік в який вставляється стік за допомогою прикладеної щітки. Подібна щітка є в кожному стартовому наборі, не залежно від того хто виробник пристрої для нагріву тютюну.

Пристрій для нагріву тютюну - купити?

Куріння шкідливе - тут ніхто не сперечається. Якщо ви не курите, навіть не думайте починати! Якщо ви можете кинути - зробіть це зараз. Але якщо у вас психологічна залежність або ви просто не хочете кидати курити, спробуйте сучасні прилади для нагрівання тютюну. Як мінімум ви знизите шкоду від куріння!

Вгору
логотип

Вам уже исполнилось 18 лет?

18plus

Продукция, представлена на сайте esmokers.com.ua, предназначена только для клиентов, которым исполнилось 18 лет. Нажимая кнопку "Да", Вы подтверждаете свое совершеннолетие.

логотип

Извините, информация на сайте предназначена только для лиц старше 18 лет!

,
""