Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Пн-Сб: 10:00–20:00

Нд: 12:00–20:00

0
Мій кошик

Системи нагрівання тютюну

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Система для нагріву тютюну - що це?

Перш за все, варто відзначити, що в даний час альтернативні методи куріння стають все більш поширеними в світі. Звичайно, більшість цих альтернативних пристроїв належать найбільшим гравцям на ринку, таким як IQOS і GLO. Але тим не менше є багато інших виробників з куди більш кращими технічними характеристиками при меншій вартості.

Отже, якщо ви прихильник технічного прогресу і інновацій, але як і раніше курите звичайні сигарети, саме час прийти в себе і звернути вашу увагу на сучасні версії системи нагрівання тютюну. Словом, замість сигарет вони використовують спеціальні тютюнові стіки типу HEETS. При використанні пристрою тютюн в стіку не досягає температури горіння, а нагрівається (при температурі до 240-245 градусів за Цельсієм), виділяючи нікотиновмісткі пари. Процес дуже схожий на куріння сигарет. У той же час диму немає взагалі (бо немає горіння), запах не такий гострий, як від сигарет, немає смоли, що потрапляє в легені, але є тютюновий смак і нікотин.
Система нагріву тютюну glo

Крім того, через відсутність їдкого запаху в приміщенні і на руках неприємний ефект для оточуючих менше, ніж від сигаретного диму. Саме тому використання систем нагріву тютюну допустимо в багатьох громадських місцях, де про куріння звичайних сигарет не може йти й мови.

Обслуговування

Усе технічне обслуговування зводиться до очищення, яку рекомендується проводити після кожних 20 сеансів використання. Це дуже легко. Просто очистіть відсік в який вставляється стік за допомогою прикладеної щітки. Подібна щітка є в кожному стартовому наборі, не залежно від того хто виробник пристрої для нагріву тютюну.

Пристрій для нагріву тютюну - купити?

Куріння шкідливе - тут ніхто не сперечається. Якщо ви не курите, навіть не думайте починати! Якщо ви можете кинути - зробіть це зараз. Але якщо у вас психологічна залежність або ви просто не хочете кидати курити, спробуйте сучасні прилади для нагрівання тютюну. Як мінімум ви знизите шкоду від куріння!

Вгору