МИ ПРАЦЮЄМО! ОФОРМЛЮЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Колл-центр

Пн-Сб - 10:00-18:00
Вс - вихідний

0
Мій кошик

Змінні випарники для електронних сигарет

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Змінні випарники електронних сигарет: як вибрати і коли заміняти?

Вейп може бути оснащений розбірним і нерозбірним пристроєм для нагрівання ароматну рідину для паріння. У багатьох моделях застосовується саме монолітний, тобто змінний випарник для електронних сигарет. Купити його рекомендується разом з придбанням вейпа, в конструкції якого використана саме нерозбірна модель нагрівача. Адже в разі поломки його ремонт неможливий, чому електронна сигарета стає непридатною для експлуатації.

Змінні випарники для електронних сигарет

Що собою являє і де купити змінний випарник для електронної сигарети?

Випарник — це ключовий елемент електронної сигарети. У його конструкції спіраль, розігрівається до потрібних температур і контактує з просоченою ароматною рідиною ватою або бавовною. В результаті утворюється випаровування, яким і насолоджується вейпер. Але, як і будь-який інший виріб, ця частина електронної сигарети може вийти з ладу. У таких випадках необхідно ставити новий змінний випарник для вейпа. Купити в Україні його можна в багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір пропонується на сайті інтернет-магазину Esmokers.

Характеристики випарника

В першу чергу цей елемент конструкції вейпа характеризується опором. Він повинний бути оптимальним. Адже в разі низького рівня опору буде утворюватися багато пара з мінімальною кількістю смаку. Середнім вважається рівень 1,8 Ом. Найбільший опір — 3 Ома. А найнижче — всього лише 1 Ом. На рівень опору впливає матеріал спіралі. Щоб досягти оптимального показника по даному параметру, виробники використовують для створення випарника такі матеріали, як нержавіюча сталь, ніхром, кантал, титан, а також інші високотехнологічні сплави. Поміщається цей елемент в керамічну або сталеву стійку. Завдяки цьому вдається створити найбільш міцний змінний випарник для вейпа. Замовити цей елемент конструкції можна через наш сайт Esmokers.

Різновиди випарників

Хоча дані конструкції виробляють дуже багато компаній, ну а за загальними характеристиками виділяють два види випарників: обслуговується і змінний, тобто обслуговуюча. Перший варіант можна піддавати ремонту, вдосконалення, я сервісного обслуговування. А ось другий в разі поломки можна тільки замінити на новий випарник для вейпа. Замовити з доставкою по Україні в нашому магазині його можна будь-яких видів і в будь-яких кількостях. Їх постійно вдосконалюють, створюючи варіанти на 4, 6, 8 спіралей. Але по основній класифікації змінні випарники ділять на три основні типи:

  • BCC — випарники на одну спіраль;
  • BDC — випарники на дві спіралі;
  • BVC — камера з вертикальною спіраллю.

Змінні випарники

Частота заміни випарника

Необхідність заміни такого елемента, як випарник, визначається інтенсивністю експлуатації вейпа і ступенем зносу нагрівального елементу. Сигналом того, що даний елемент непридатний для подальшого використання, є відчуття гіркого присмаку і значне зменшення кількості пара. Основна причина цього — вихід з ладу спіралі. Це трапляється через нагару, що утворюється внаслідок опадів з рідин. Також при перепадах температури дріт може зношуватися, дмухнути і обсипатися. На такий випадок потрібно заздалегідь замовити змінний випарник. В інтернет-магазині Esmokers ви знайдете такі комплектуючі на найпривабливіших умовах. Спіраль може порватися від механічної вібрації та після тривалого використання. Але зазвичай у активного парильщика на використання одного змінного випарника йде трохи більше ніж 2 тижні. Однак якщо пар продукується нормально, присмак і аромат залишаються якісними, без характерних домішок, міняти випарник не потрібно. Щоб здійснити демонтаж, потрібно зняти бак, якщо дека розташовується внизу, або ж відкрутити базу в верхній частині вейпа.

Пропонуємо вам вибрати й замовити змінні випарники для електронних сигарет в каталозі інтернет-магазину Esmokers. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимально підходящий варіант виробу, а при необхідності пояснять технологію його перевірки й установки на місце.

Вгору
логотип

Вам уже исполнилось 18 лет?

18plus

Продукция, представлена на сайте esmokers.com.ua, предназначена только для клиентов, которым исполнилось 18 лет. Нажимая кнопку "Да", Вы подтверждаете свое совершеннолетие.

логотип

Извините, информация на сайте предназначена только для лиц старше 18 лет!

,
""