Електронні сигарети JUUL недарма завоювали таку популярність серед вейперів – ці пристрої поєднують у собі простоту використання та сучасні технології. Ну і, звичайно, величезна перевага – різноманітність смаків.

Які аромати JUUL обирають найчастіше?

Одним із найпопулярніших смаків є Манго. Незважаючи на те, що цей аромат стартував у обмеженій лінійці, він досить швидко став масовим і увійшов до постійної серії.

На другому місці у користувачів освіжаючий Cool Mint. Далі йде Crеme, фруктовий Fruit і насичений Virginia Tobacco.

популярні аромати джул

А як щодо прогнозів на майбутнє?

За прикладом Манго, який з обмеженої серії зумів вибитися в лідери, можуть увійти до постійної лінійки і інші лімітовані новинки: Освіжаючий огірок (Cool Cucumber), Класичний тютюн (Classic Tobacco) і Класичний ментол (Classic Menthol).

Однак, не можна сказати напевне, що на всі новинки чекає успіх. Деякі лімітовані аромати JUUL продавалися в таких малих кількостях, що багато хто вважає їх міфом (смаки на кшталт Тайського чаю з льодом, Пряного кавуна або М'яти з какао).

Що потрібно знати про поди JUUL?

1. Що таке JUUL под? Картридж зі смаковими наповнювачем.

2. Що знаходиться в капсулі JUUL? Маленький димохід із металу, який знаходиться над мініатюрною котушкою. Та в свою чергу обгорнута навколо фітілю, який вбирає рідину для випаровування з різними ароматами.

3. Що входить до складу JUUL? Гріцерин, пропіленгліколь, нікотин і бензойна кислота.

4. Скільки нікотину містять картриджі JUUL? 59 мг/мл або 5%.

5. Як надовго вистачає пода JUUL? Залежно від того, як часто ви парите, рідини може вистачити від одного дня, до тижня та більше. У середньому кожна капсула містить кілька сотень затяжок, а значить шансу, що цей запас вичерпається швидко, немає.

6. Чи можна придбати порожні поди JUUL? Ні, тому що система JUUL є закритою і продається з уже заповненими капсулами.

7. Чи можливо зламати JUUL? Фактично це можливо, однак таке не передбачене виробником поповнення пода анулює гарантію на пристрій і може стати причиною поломки акумулятора.