Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Компоненти для рідин (все для самозамісу)

Продаж рідини для електронних сигарет. Купити в Києві, Україні

Готові рідини і окремі їх компоненти для вейпінгу в «Esmokers Shop»

«Esmokers Shop» пропонує високоякісні рідини для електронних сигарет і різні компоненти для самозамісу за найкращою ціною в Україні.

Рідини для електронної сигарети зараз продаються в будь-якому спеціалізованому магазині. Але, на жаль, не завжди готовий наповнювач відповідає всім необхідним вимогам або вашим побажанням. Досвідчені вейпери вдаються до самостійного створення наповнювача, так званому «самозамісу».

Всі необхідні інгредієнти «самозамісу», як і фірмові рідини для електронних сигарет, купити можна в нашому спеціалізованої магазині. У нас ви знайдете як окремі компоненти, що використовуються при складанні основи, так і готові «бази», нікотин і різні ароматизатори.

Основні принципи «самозамеса» - купити рідину для сигарет

Досвідчені вейпери вже давно вливають в свої електронні сигарети рідину, зроблену своїми руками. Якщо ви вейп початківець або просто перший раз вирішили спробувати самозаміс, то дана інформація вам буде дуже корисна.

Отже, розглянемо основні інгредієнти, що становлять рідина для електронної сигарети:

  1. дистильована вода (VD / ВД) - її частина в складі до 10%;
  2. пропіленгліколь (PG / ПГ) - частка в суміші до 65% (чим більше, тим міцніше суміш);
  3. гліцерин (VG / ВГ) - його частину можна доводити до 80% (відповідає за м'якість, збільшує кількість пари;
  4. нікотин - кількість за вашим бажанням, але не рекомендовано більше 18 мг / мл;
  5. різні ароматизатори - додають бажаний смак і запах, частка в суміші від 1 до 25%.

Перша трійка компонентів становить безпосередньо основу наповнювача або «базу». Є любителі чистих пропіленгліколевої або гліцеринових складів (перша буде дуже міцною, друга - навпаки, м'якою), але оптимальним варіантом буде комбіновані суміші. Їх можна зробити самому, а можна вже готові базові рідини для електронних сигарет купити в магазині.

Переваги самозамісу - продаж рідини для електронних сигарет

Експериментувати з пропорціями інгредієнтів, щоб створити власний ідеальний за смаком і складом, набагато цікавіше, ніж просто купити рідину для сигарет. Крім цього, самозаміс володіє такими перевагами:

  • за вартістю самозамес набагато дешевше, ніж готові наповнювачі;
  • ви отримуєте високий рівень якості і чистоти наповнювача;
  • створюєте рідину з оптимальною міцністю і смаком, якої немає в магазинах.

Оператори нашого магазину проконсультують вас з усіх питань, підкажуть, що краще саме для вашої моделі - купити рідину для сигарет або зробити самозаміс.

Продаж рідини для електронних сигарет так само активно розвинена, як і реалізація інгредієнтів самозамісу. І найважливішим критерієм, безсумнівно, є їх якість. Наш магазин реалізує готові наповнювачі та окремі компоненти тільки від надійних виробників.

Електронні сигарети, рідина для паріння, компоненти для самозамісу, комплектуючі та аксесуари - все це ви знайдете в нашому асортименті. Наш пріоритет - здоров'я наших клієнтів, компанія стежить за високою якістю пропонованої продукції.

При цьому продаж рідини для електронних сигарет або самих девайсів в нашому магазині здійснюється по найбільш доступним в Україні цінами.

Вгору