Сьогодні більшість сфер життя людини максимально модернізовано. Навіть сигарети стали електронними. І лідирує в цій сфері вейп Juul. Купити в Україні й у світі взагалі їх воліє величезна кількість поціновувачів якісного паріння. Адже електронні сигарети від даної торгової марки вважаються одними з найкращих на світовому ринку.

Чому електронні сигарети Juul в Україні й у всьому світі настільки популярні?

Сьогодні саме дані вейпи займають більш як 80% у своєму сегменті ринку США. Та й в європейських країнах цей бренд також впевнено лідирує по продажах. Але в чому криються причини популярності вейпів Juul? По суті, в кожній деталі їх конструкції.

Історія створення бренду

Торгова марка Pax Labs функціонує на світовому ринку менш ніж 15 років. Вона була створена двома стенфордськими аспірантами Джеймсом Монсі й Адамом Боуеном. Їхня продукція випередила еру електронних сигарет. Але з часом компанія розробила пристрої, які були названі «курінням майбутнього». На початку літа 2015 року було створено електронні сигарети Juul. Купити їх можна було зі змінними картриджами, розрахованими на 200 затяжок. Але при цьому дозаправка була не передбачена.

Переваги вейпів Juul

Крім стандартних для більшості видів вейпів параметрів, електронні сигарети Juul мають масу актуальних переваг. Сучасні цінителі паріння віддають їм перевагу саме завдяки цим перевагам:

  • За дизайном вейпи Juul з каталогу виробника виділяються на тлі інших видів електронних сигарет. Презентабельна, елегантна форма флешки вдало підкреслює користувача.
  • Застосування солей нікотину, одержуваних з листя натурального тютюну, сприяє формуванню м'якого делікатного смаку без шлейфа, який може не сподобатися оточуючим.
  • Рідина піддається саме пропарюванню, а не горінню. Тому в організм людини не надходять токсичні продукти, що виділяються в процесі горіння тютюнових виробів.
  • Кількість нікотину, від якого залежить міцність пара, в одному спочатку становила 59 мг або близько 240 мг в упаковці. ЄС його кількість знизилася до 20 мг в одному вейпі.
  • Ще одна вагома перевага вейпів Juul — ціна. Вона цілком виправдана, особливо з огляду на преміальні характеристики продукту.

Причини популярності

Користувачі й незалежні експерти відзначають безліч причин, які привели до тотальної популярності таких виробів, як вейпи Juul. Вони безпечні, зручні в експлуатації, ефективні при відвиканні від сигарет. А до них самих не формується стійке звикання. Важливими є й соціальні причини такої популярності даного електронного продукту в усьому світі:

  • Щоб гаджетом не могли скористатися підлітки, на сайтах компанії встановлена перевірка особи. Також для цього фірма видалила акаунти в соцмережах.
  • Щоб уникнути підробок і для контролювання продажів, фірма Juul поширює свою продукцію виключно через авторизовані точки продажу.
  • Крім того, даний виробник фінансує заходи, спрямовані на зменшення використання підлітками його виробів і контролювання цього процесу.
  • Компанія працює над створенням програми, яке дозволятиме користувачеві самому контролювати споживання нікотину, щоб він зміг знижувати добову дозу.
  • Додана реклама для дорослої категорії, починаючи з покоління від 35 років. Завдяки цьому її зміст не буде цікавим і «крутим» для підлітків.

Це далеко не всі причини популярності продукції Juul. Як підтверджують наші дослідження, покупці активно голосують за вейпи даного бренду гривнею. На нашому сайті ви можете замовити кращі його вироби.