Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Пн-Сб: 10:00–20:00

Нд: 12:00–20:00

0
Мій кошик

Преміум рідини

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Преміум рідина для вейпа

Преміум - це слово, яке часто використовується, особливо коли мова йде про рідини для вейпа. Що означає преміум, і чому він коштує дорожче? Не всі преміальні рідини створені рівними або навіть дійсно заслуговують цієї назви.
Дізнайтеся більше про те, що входить в створення преміум рідини. Це набагато глибше, ніж просто рецепти - від виробництва і до тестування.

Різниця між преміум рідиною і звичайної

Термін «преміум» означає суму, додану до звичайної ціни. Отже, в першу чергу, преміальна рідина буде дорожче, ніж звичайна рідина для вейпа. Питання в тому, чим відрізняється преміум і звичайна вейп-рідина, крім ціни?

Преміум рідина

 • Однаковий смак в не залежності від партії;
 • Складні і точні рецепти;
 • Фірмові або рідкісні ароматизатори;
 • Унікальні смаки;
 • Наявність міжнародних сертифікатів якості;
 • Неможливо клонувати;
 • Виробництво на фармакопейних / харчових заводах.

Звичайна

 • Часті відмінності в смаку від партії до партії;
 • Прості рецепти;
 • Заводські і не унікальні ароматизатори;
 • Аромати не унікальні і збігаються з іншими брендами;
 • Немає міжнародних сертифікатів якості;
 • Складно відстежити виробництво.

Чому ціна на преміум рідину така висока?

Запитайте будь-якого вейп міксолога, і він скаже вам, що інгредієнти для рідини дешеві! Всі рідини для вейпу, звичайні або преміальні, містять ті ж основні інгредієнти - PG, VG, водорозчинні ароматизатори і додатковий нікотин. Має сенс задатися питанням, куди йдуть ці додаткові гроші. Якщо припустити, що рідина дійсно преміум, а не просто маркована і оцінена як така.

Виробництво. Преміум рідина зазвичай виробляється  в сертифікованих ISO лабораторіях і чистих приміщеннях. Акредитація Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) «дає [s] специфікації світового класу для продуктів, послуг та систем для забезпечення якості, безпеки та ефективності». Експлуатаційні витрати цих лабораторій є величезними інвестиціями в преміальні вейп бренди.

Тестування. Високоякісні і дорогі бренди зазвичай проходять пакетне тестування в сторонніх лабораторіях для незалежної оцінки. Використовуючи газову хроматографію-мас-спектрометрії (GC-MS), це тестування забезпечує контроль якості та відстеження, які звичайні бренди рідин не в змозі собі дозволити.

Запатентовані інгредієнти. Більшість преміальних брендів рідин для електронних сигарет використовують ароматизатори, які недоступні або не продаються споживачам. Ці компанії з вищого ешелону працюють безпосередньо з професійними хіміками, щоб створювати власні ароматизатори і екстракти тільки для продажів B2B. Для заповненого ринку, такого як індустрія електронних сигарет, унікальний продукт гарантує більш високу ціну.

Купити преміум рідину для вейпу чи не варто?

Коли справа доходить до покупки, ваш гаманець і смакові рецептори є вашими найкращими радниками. Якщо ви не можете дозволити собі преміум-вартість, спробуйте придбати рідину за акційною ціною, які бувають часто в нашому магазині або підберіть недорогу рідину з хорошими відгуками. Хоча преміальна рідина повинна бути краще і якісніше, смак завжди буде суб'єктивним. Якщо ваша улюблена рідина дешева, тоді не варто морочитися з премом. Якщо те, що ви пробували, не задовольнило вас, тоді однозначно, варто спробувати рідину преміум класу.

Вгору