Вироби для вейпа від торгової марки RELX вважаються одними з найбільш гідних на сучасному ринку. Компанія виробник позиціює їх, як ефективний засіб для подолання звички тютюнопаління. Сьогодні POD системи і картриджі RELX в Україні надзвичайно затребувані. Адже досвідчені любителі паріння знаходять в них відмінна якість, зручність використання, ергономічний дизайн і безліч різноманітних смаків, в тому числі ексклюзивних композицій. У широкому асортименті продукція цієї торгової марки представлена в нашому інтернет-магазині. Перевага їх покупки через наш сайт — це фірмова якість і помірні розцінки.

POD системи й картриджі RELX: огляд популярного продукту

Що собою являють POD системи та картриджі RELX?

В азійських країнах POD системи й картриджі RELX вважаються брендом номер один. Все більш затребуваними вони стають і в Європі. І це не просто результат рекламної кампанії. І покупці, і незалежні експерти відзначають масу переваг даної продукції.

Витяги з пресрелізу від RELX

Вейпи RELX відрізняються легким затягуванням, м'яким смаком, насиченим ароматом і стильним дизайном. Потужний акумулятор забезпечує тривалу функціональність POD системи. Оточуючі не відчуває запаху, навіть якщо вейпер знаходиться в безпосередній близькості. POD системи даного бренду пропонуються в 8 колірних рішеннях. Корпус пристроїв ергономічний. На його поверхні немає ніяких кнопок.

Виробник POD систем ТМ RELX

Розробляються і створюються вироби даного бренду в Китаї. Це анітрохи не применшує їх якості та функціональності. Адже дана торгова марка, створена в 2018 році, всього за рік існування зайняла передові позиції з продажу майже в 50 країнах світу. Особливо багато цінителів продукції китайського виробника в Канаді, Південній Кореї та Іспанії.

Огляд POD систем і картриджів RELX

POD системи RELX за своєю конструкцією є той же вейп. Однак він не призначений для доливання в нього рідини. Щоб поповнити ресурс POD системи, досить вставити картридж RELX. В результаті заправка виходить більш комфортною, рідина - якіснішою, а її витрата - економною. Випарник використовується керамічний, без вати і інших примітивних витратних матеріалів. В даних POD системах все зроблено для їх респектабельного зовнішнього вигляду, простоти і комфортності експлуатації.

Комплектація POD систем TM RELX

Пристрої для паріння від компанії RELX продаються в солідному футлярі, на якому позначений девіз виробника — «Зламати звичку». До них додається чітка мінімалістична інструкція. Якщо ви не володієте англійською мовою, то за піктограмами ви зможете зрозуміти все про експлуатацію і характеристиках продукту. POD система розрахована на споживання 2 мл рідини. У ній використовується акумулятор ємністю 350. Розміри вироби компактні, зручні для застосування. Для виготовлення корпусу POD системи використаний металевий сплав. Картридж проводиться з якісного пластику. Світловий індикатор на корпусі інформує про те, що затягування почалася.

POD системи й картриджі RELX

Переваги продукції RELX

І POD системи, і картриджі даного бренду відрізняються масою актуальних переваг. В першу чергу покупці в них цінують такі переваги:

  • компактність, естетичний зовнішній вигляд, комфортність експлуатації POD систем і картриджів;
  • довгостроковий по експлуатації картридж, витрата якого можна прирівняти до 3 пачкам сигарет;
  • поступове найвиразніший прояв смаку і запаху, без нав'язливості й хімічних відчуттів;
  • відсутність залишку запаху і хімозного хмари з пари після позитивного паріння в приміщенні;
  • можливість за бажанням розібрати POD систему і додати рідину, яку ви віддаєте перевагу;
  • використання сучасного керамічного випарника, без архаїчних витратних матеріалів.

Сьогодні купити POD системи і картриджі RELX можна далеко не в кожному магазині. Разом з тим в каталозі компанії Esmokers ви знайдете широкий асортимент найкращих виробів даного бренду.