Одноразка є найпопулярнішою електронною сигаретою у 2021 році. Вони існують уже кілька років, але лише цього року технологія справді покращилася. Стандартна продуктивність також. Сучасні пристрої одноразового формату приносять набагато більше задоволення, ніж попередні роки, навіть у порівнянні з 2020 роком, наприклад, Elf Bar. Одноразки в 2021 представлені в набагато більшому асортименті, ніж раніше. З'явилися на 2000 зятяжок, порівняно з 300, представленими раніше. Продуктивність пари та кількість можливих затягувань збільшилася через більшу потужність батареї.

Проте одноразові вейпи все ще працюють на тій же основі: вейп, що активується від затягування, який потрібно утилізувати після того, як батарея розрядиться. Просто зніміть упаковку та почніть тягнути, хоча деякі моделі мають регульований потік повітря. Утилізувати потрібно, викидаючи в спеціалізовані контейнери для переробки електроніки після розрядки акумулятора. Важливо! Одноразові вейпи не мають змінних частин і ніколи не намагайтеся розібрати їх самостійно, вони містять лише батарею та резервуар для рідини. То навіщо потрібні поради професіоналів? Незалежно від того, що одноразки прості в експлуатації, є деякі речі, які ви повинні знати та сприймати як належне.

Запобіжні заходи

  1. Не зберігайте одноразові сигарети при екстремальних температурах, пам'ятайте, що вони мають літій-іонні акумулятори.
  2. Не намагайтеся втручатися в конструкцію пристрою, це може призвести до автоматичного загоряння та потенційно поломки пристрою. Утилізуйте їх, як і інші літій-іонні батареї, у відведене місце для переробки акумуляторів.
  3. Переконайтеся, що ви затягуєтеся лише з мундштука.
  4. Виймання з нижньої частини пристрою може призвести до автоматичного спалаху вейпу. Оскільки кнопок немає, його не можна вимкнути, це призведе до подальших проблем безпеки.
  5. Не закривайте отвори для повітряного потоку (як правило, отвори для повітряного потоку знаходяться в самому дні пристрою) - перекриття повітряних отворів під час затягування може призвести до витоку, який неможливо усунути. Утилізуйте пристрій після того, як смак зникне, навіть якщо час роботи акумулятора більше. Використання пристрою без рідини призведе до неприємних смакових відчуттів.
  6. Не турбуйтеся про підрахунок затяжок. Оцінку затягування цих пристроїв проводять автоматичні затяжні машини для певної тривалості витяжки. Загалом, кількість затяжок вказане виробником є ​​приблизною і все залежить від стилю паріння. На термін служби пристрою дуже впливає температура повітря. При мінусовій температурі рідина в картриджі стає густішою, що може призвести до неприємних смакових відчуттів та зіпсувати смакопередачу надалі. Порушується хімія акумулятора, через що його термін служби значно скорочується. Рекомендується дати одноразці нагрітися до кімнатної температури та полежати хоча б добу. Виробником зазначено обмеження використання пристрою до -5 градусів.

Одноразові вейпи дуже зручні. Вони дуже прості у використанні, маленькі та зручні для носіння в кишені. Однак, як і з будь-яким пристроєм, що живиться від літій-іонної батареї, завжди слід виявляти уважність та обережність.