VooPoo Vinci – проста та зручна у використанні POD-система з ємним акумулятором, непоганим функціоналом та опцією швидкої зарядки.

Опис пристрою

VooPoo Vinci має компактні габарити – 93 х 24 х 14мм. Ємнгість картриджа становить 2 мл. Пристрій працює на опорі 0,8 Ом. У ньому передбачені регулювання обдування та автовитяжка. Функції вибору потужності немає, як і змінних випарників.

Акумулятор має ємність 800 мАч і заряджається за допомогою кабелю Type-C.

Ключова особливість VooPoo Vinci – це простота. Девайс не вимагає ніяких додаткових налаштувань і приготувань – можна починати парити без жодних проблем навіть без натискання на кнопку активації, адже її немає і пристрій спрацьовує від першої затяжки.

Дизайн

У моделі вельми лаконічний дизайн – відсутність дисплея та кнопок робить його акуратним та зручним. Різноманітність колірного оформлення корпусу дозволить вибрати дизайн, який підійде вам.

З помітних деталей на корпусі можна виділити лише логотип бренду з підсвічуванням – він виконує функцію світлодіодного датчика, який сигналізує про рівень розряду та підзаряджання батареї.

VooPoo Vinci може похвалитися чудовою якістю збірки. Це міцний, але водночас легкий пристрій, який приємно лежить у руці і не заважає у кишені, якщо ви берете його із собою.

Особливості використання

Акумулятор девайса приємно порадує вас своєю автономною роботою – пристрій дозволяє парити безперервно протягом тривалого часу, зберігаючи відмінну продуктивність і передачу смаку.

Затяжка з VooPoo Vinci Pod виходить досить тугою і наближеною до сигаретної, що чудово підійде любителям MTL вейпінгу. Втім, щільність можна налаштувати під себе за допомогою регулювання обдуву.

Пристрій захищений від протікання – сам корпус вологостійкий, тому навіть у разі непередбаченої ситуації девайс не постраждає. Заправляти картридж максимально просто – це стандартне наповнення через заливний отвір. Стінки ємності дозволяють легко подивитися, скільки залишилося рідини.

Переваги та недоліки

Переваг у VooPoo Vinci Pod багато – це швидка зарядка, і ємний акумулятор, і простота у використанні. Особливо цю модель оцінять вейпери-початківці, які тільки приступають до знайомства з електронними сигаретами.

Однак є й недоліки: у комплекті з пристроєм йде лише один картридж, що не надто зручно. Також викликає питання регулювання повітряного потоку – точне налаштування вимагає деякого вправності, що може дратувати або просто змусить вас використовувати под-систему без додаткових регулювань.

Суб'єктивним мінусом можна назвати відсутність кнопки активації, втім, це стане недоліком далеко не для всіх, до того ж натискання або затяжка – це лише питання звички.

В цілому VooPoo Vinci Pod однозначно заслуговує на увагу. Пристрій зручний, простий, компактний і може стати чудовим стартом у світі вейпінгу для новачків.