Zero 2 – нова POD-система від бренду Vaporesso, яка взяла найкраще від попередньої моделі Zero та примножила її переваги.

Опис пристрою

Модель Vaporesso Zero 2 має компактні габарити 89 x 31,8 x 19 мм. На відміну від багатьох пристроїв, які з виходом нових моделей стають меншими, Zero 2 має більшу товщину, ніж його попередник. Втім, це ніяк не відображається на зручності при використанні та транспортуванні.

Батарея девайса має ємність 800мАч. Для активації досить легко зробити першу затяжку. Місткість картриджа становить 3 мл. У комплектацію крім картриджа входять котушки.

Дизайн

Модель представлена ​​в декількох кольорах, таких як чорний, вуглецеве волокно, чорно-синій, чорно-червоний, чорно-зелений і чорно-фіолетовий. Перші два варіанти є моноколірними, тоді як інші являють собою незвичайні колірні переходи. Приглушені тони відмінно поєднуються з обтічним корпусом девайса і виглядають досить презентабельно.

Плавні лінії та глянцеві панелі корпусу забезпечують максимальний комфорт у руці. Пристрій дуже легкий, але відчувається міцним. Збірка теж на висоті – ви можете бути впевнені, що Vaporesso Zero 2 не пошкодиться і не розсиплеться під час удару або падіння.

На корпусі немає жодної кнопки, оскільки активація відбувається автоматично під час затяжки. Щоб дізнатися про рівень заряду батареї, достатньо подивитися на світлодіодну смугу у верхній частині пристрою.

Особливості використання

Vaporesso Zero 2 – максимально проста POD-система. Вона не вимагає жодних втручань та налаштувань. Усе, що вам потрібно освоїти, це мінімальний набір дій: заправка, паріння та зарядка. Мабуть, це найкращий пристрій, який можна порадити новачкам.

Под легко виймається з батарейного моду і поміщається назад, тому що тримається за рахунок потужних магнітів на корпусі.

Vaporesso Zero 2 сумісний із картриджами для Zero. І так само як у випадку з попередником, заправка здійснюється максимально швидко і просто, без будь-якої спеціальної підготовки та хитрощів.

Сам картридж тонований, тому іноді непросто визначити рівень рідини в ньому, особливо при поганому освітленні.

Пристрій працює з котушками потужністю 9 і 11 Вт і опором 1 і 1,3 Ом. Використовуючи Zero 2, ви отримуєте затяжку, близьку до сигаретної, але не надто тугу. Щоб вибрати оптимальний для себе варіант паріння, варто спробувати обидві котушки, а потім визначитися з вибором.

Батарея та зарядка

Розмір батареї у Zero 2 у порівнянні з попередньою версією однозначно виграє, оскільки це 800 проти 650 мАг. Швидкість заряджання становить від 45 до 60 хвилин. Пристрій має роз'єм Type-C, який знаходиться у нижній частині корпусу. Плюс у тому, що аксесуар можна використовувати, не відключаючи від зарядки.

Про рівень розряду та підзарядки повідомляє світлодіодна лінія, яка являє собою чотири циклічні стрілки. Якщо горять усі чотири – пристрій заряджений від 80 до 100%, три – до 80%, дві – до 60%, а одна стрілка сигналізує про низький рівень заряду батареї менше 30%.

Переваги

Основні плюси Zero 2 – оригінальний дизайн, відмінна якість збірки, компактність і легкість. До переваг можна віднести колірну різноманітність, два поди в комплекті, міцне магнітне кріплення, ємність у 3 мл та відмінну смакопередачу.

Також не варто забувати про швидкість зарядки, досить тривалу автономну роботу і можливість поєднувати підзарядку і паріння.

Недоліки

Серед недоліків пристрою можна назвати тоновані капсули, які не завжди дають визначити кількість рідини. Також іноді виникають складнощі з визначенням точного рівня заряду батареї, оскільки він виражається світлодіодними лініями без цифрового позначення. Втім, ці мінуси дуже умовні.

 

Загалом Zero 2 – чудова модель, якою приємно користуватися. Вона точно підійде новачкам і дозволить гармонійно поринути у світ вейпінгу.