Тютюновий смак рідини часто є першим введенням курця в світ вейпінга. Багато досвідчених вейперів швидко дистанціюються від тютюну і заглиблюються в інші смакові характеристики, але є великий відсоток тих, хто до кінця вірний тютюновим ароматам.

Але з великою кількістю різних типів тютюнових рідин на ринку стало важко орієнтуватися. Ось наш список кращих рідин для електронних сигарет зі смаком тютюну, українського виробництва, в даний час.

ТОП 5 українських тютюнових рідин

Pistachio Tobacco від Fluffy Puff

Це RY4-подібна тютюнова суміш, з добре виконаною комбінацією фісташки, карамелі і тютюну. В результаті виходить тютюновий аромат, який переходить в десертно-горіховий.Табак, що становить основу аромату, багатий і міцний, але в міру того, як ви продовжуєте парити, наростає гладка солодкість карамелі і фісташки.

Рідина випускається на органічному нікотині зі складом 30/70 і на сольовому 50/50.

 

Coco Tob від Wick and Wire

М'який тютюновий смак з кокосовою стружкою, яка додає тютюну легку солодість. На вдиху ви отримуєте сухий аромат тютюну з легким кокосом відтінком. Кокос підсилює смак тютюну, розширюючи смакові відчуття і округляючи гіркі ноти тютюну, роблячи його більш багатим.

Рідина випускається на органічному нікотині зі складом 30/70 і на сольовому 50/50.

 

Tobacco WES

Якщо ви любите тютюн або сигари тоді WES Tobacco неодмінно вам сподобається. Коли ви вдихаєте цю рідину, ви відчуєте, як насичений ароматний сигарний тютюн наповнює ваш рот і легені. Дуже популярний вибір для вейперів, які вважають за краще багатий аромат тютюну без зайвих домішок. Tobacco WES виготовляється в Україні з використанням тільки кращих інгредієнтів фармацевтичної якості USP.

Рідина випускається на органічному нікотині зі складом 30/70 і міцністю1 мг, 3 мг і 6 мг нікотину.
 

WES Silver Tobacco

Одна з найпопулярніших тютюнових рідин на сольовому нікотині для Pod-систем. Має м'який тютюновий аромат з легким фруктовим присмаком. Рідина не набридає і відмінно підходить на постоянку.

Випускається на сольовому нікотині зі складом 50/50 і міцністю 25 мг / 50 мг.

 

Golden Giraffe Тютюн з корицею

Рідина являє собою суміш золотого тютюну, карамелі й кориці. Цей тютюновий аромат зроблений з смаженого тютюну золотої вірджинії, підкресленого пряною корицею, яка поглиблює і доповнює смак тютюну. Карамель додає легку фонову солодкість.

Випускається зі складом 40/60 і міцністю 3мг, 6 мг і 9мг нікотину.

 

Тютюнова рідина проти класичного тютюну

Більшість перехідних курців, очікують подібності рідини 1: 1 зі звичайним тютюном, але правда в тому, що жодна рідина для вейпа не має такого ж смаку, як перегорілі листя тютюну, тобто куріння тютюну. Деякі ароматизатори можуть запропонувати «попільничку» на смак, а деякі сигарні або аромати трубки, наблизивши вас до класичного паління. Але подібності 1: 1 не буде.

Спочатку це може здатися недоліком, але насправді це не так. Вейп замінює запах диму і попелу своїм нескінченним різноманіттям смаків і комбінацій. Тютюн з печивом може здатися не дуже хорошим, але поки ви його не спробуєте! І це не тільки помітно по вашим смаковим рецепторам. Видаляючи горіння і дим, тютюнові пари не залишають запаху в вашому диханні, на вашому одязі і в вашій вітальні. Простіше кажучи, рідина зі смаком тютюну - набагато краще перегорівшого тютюну і диму від нього!