У зв'язку зі зростаючою популярністю і попитом на Pod системи, не дивно, що ці пристрої стали метою дуже агресивною контрафакції. Високоякісні бренди, такі як JUUL, викликають все більшу привабливість і визнання споживачів. Ця стаття призначена для того, щоб допомогти людям, які планують купити JUUL, прийняти правильне рішення і не бути обдуреним.

Де купити оригінальний JUUL в Україні

В Україні найбільше джерело контрафактних продуктів, це дошки оголошень. Переважна більшість продаваних китів JUUL на OLX - підробка, незважаючи на те, що деякі пишуть, що це оригінал.

Ми рекомендуємо купувати JUUL в сертифікованому магазині-партнері JUUL Україна.

Різні упаковки JUUL

Так склалося, що в Україні продаються набори Джула з різних країн світу включаючи офіційний від JUUL Україна.

Американська версія

Кіт на два пода з тютюном (Virginia) і м'ятою (Mint). Також може бути набір без подів - basic kit. Колір Black або Silver. Іноді виходять лімітовані кольори: Onyx Black, Gold, Red Maroon, Navy Blue.

Поди JUUL в США продаються тільки з тютюновими чи м'ятними смаками. У США таким чином борються з інтересом неповнолітніх до вейпу. Нікотин: 3% або 5%.

Інструкція та попереджувальні написи англійською.

JUUL labs

Російська версія

Кіт на 4 пода або Basic Kit. Колір: Black, Silver, Ruby Red. Нікотин в подах 5%. Смаки подів: Classic tobacco, Cool mint, Vanilla, Mango, Cream, Cool Cucumber.

Всі написи російською.

JUUL Россия

Європейська версія

В Європі заборонена рідина з нікотином вище 2% (20мг), тому в європейській версії, міцність 9мг і 18мг. Кіт може бути на 4 пода або без них. Смаки продаваних подів: Glacier Mint, Mango Nectar, Golden Tobacco, Royal Creame, Alpine Berry, Apple Orchard. Виробництво в Великобританії. Колір: Black, Silver, Ruby Red.

Всі написи англійською.

JUUL UK

Українська версія

Офіційна версія в Україні від "Джул Лабс Україна". Продаються базові набори без картриджів, або кіт з 4 подами. Колір Black або Silver. Смаки подів від офіціалів: Mango, Virginia tobacco, Mint, Creame, Fruit Medley.

Написи на українському.

JUUL Украина

Як визначити підробку

Тепер про найголовніше - клони JUUL. Їх дуже багато, добре, коли продавець заявляє чесно про те, що це копія і ціна відповідно нижче, але як бути з шахраями? Для цього достатньо знати кілька деталей, стосовно упаковки і функціоналу.

 1. Ціна. Вона не може бути дуже низькою. Все що продається на 30% -50% нижче ринкової ціни - швидше за все підробка або крадений товар. На цей девайс немає великої націнки, а в мінус ніхто продавати не буде.
 2. Найпростіший спосіб - переглянути написи. Як правило, більше 90% підробок мають невідповідності в написах на упаковці. Наприклад на оригіналі буде написано - "USB Charging Dock", в той час як на копії написано - "USB Charger".
  Підробка JUUL
 3. Незвичайні кольору. Китайці люблять штампувати девайси у всіх кольорах веселки, в той час як оригінальний JUUL випускається тільки в кольорах Black і Silver. І ще кілька кольорів з позначкою "Limited Edition", які складно підробити.
 4. USB коннектор. У клонах він, як правило, хитається, в оригіналі сидить як влитий.
 5. Індикатор зарядки. В оригіналі він спрацьовує при подвійному постукуванні по корпусу Джула, в дешевій копії цієї функції немає. Також можна зробити затяжку і після помахати девайсом. В оригіналі індикатор почне блимати різними кольорами, в клоні цього немає.
  Копія Джул

Як відрізнити підробки картриджів для JUUL

 1. Знову ж - ціна. Рекомендована ціна в Україні від офіціалів - 350 грн. І дешевше їх продавати сенсу немає, через малу націнку. Тому, все що дешевше 300 грн - копія.
 2. Дизайн упаковки і якість поліграфії. У оригіналу все чітко і читабельно.
 3. Колір сольової рідини. У оригіналів вона світла, майже прозора. У клонів, як правило, вона темна.
  Підробка на картриджі Джул
 4. Ну і нарешті смак. JUUL завоював свою популярність не тільки завдяки своїй простоті, але ще і через смачні і продумані аромати рідини в їх предзаправленних подах, з чим не один клон не зрівняється.

Висновок

Підроблені вейпи, а також копії JUUL, становлять небезпеку для безпеки і здоров'я. У той час як іменні компанії намагаються підтримувати і покращувати якість своїх продуктів, є багато фабрик, що наслідують цим брендам, щоб заробити гроші. Контрафактні пристрої та аксесуари для вейпінга завдають шкоди не тільки споживачам, але і виробникам, законним дистриб'юторам і всій індустрії вейпінга. Покупець не винен, коли купує підроблені випарники, але в кінцевому підсумку він платить більш високу ціну, ризикуючи своїм здоров'ям і безпекою. При покупці завжди застосовуйте отриману інформацію, згадану вище, щоб переконатися, що ви отримуєте якісні та оригінальні продукти від JUUL LABS.