Ні для кого не секрет, що продукцію популярного бренду Elf Bar намагається підробити безліч недобросовісних виробників. Але їх підробки ні в яке порівняння не йдуть зі справжніми фірмовими виробами. Тому користувачі не отримують того задоволення, на яке розраховують при покупці, та ще й ризикують своїм здоров'ям. Але як відрізнити оригінал від копії Elf Bar? Розібратися з цією проблемою допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Esmokers. Вони відмінно орієнтуються в даній темі, оскільки у нас продається саме фірмова продукція цього виробника. Адже ми напряму співпрацюємо з даною компанією, що дозволяє гарантувати оригінальність її виробів.

 Як відрізнити оригінал від копії Elf Bar?

9 основних способів відрізнити оригінал від копії Elf Bar

Найпростіший варіант підтвердження оригінальності будь-якого пристрою, включаючи вейпи, POD системи й картриджі Elf Bar, — це сканування захисного коду. Зробити це можна за допомогою камери смартфона. На нашому сайті також можна вручну ввести всі дані, щоб ідентифікувати оригінальність виробу. Також відрізнити оригінал від копії Elf Bar можна по ряду візуальних ознак.

  • Друк

Чіткість і виразність друку на упаковці й корпусі вейпа. В оригінальній продукції якість нанесених текстів та зображень максимально високу. А у підробці вони виглядають ніби змазаними та каламутними.

  • Наклейки

В оригінальних виробах розміри використовуваних наклейок і візерунка дещо більше, ніж на підробках. Також в них більш якісно приклеєна етикетка. Чого не скажеш про підробки. Найчастіше на фальсифікат фіксування проводиться за допомогою звичайного клею, і не наклейкою, а папером. Також на цих зображеннях логотип ELF Bar і напис наноситься зверху, а у виробах — просто на окремій ділянці.

  • Стики

В оригіналі стики наклейки підігнані ідеально, без бульбашок повітря, адже кріплення наклейки виробляються автоматично. А в фальсифікованих вейпах можуть не збігатися верхні й нижні краї.

  • Штрих-код

Якщо сканувати штрих-код на оригінальному продукті, то можна отримати точну інформацію про його характеристики. На підроблених вейпх застосовується штрих-код з інших товарів або взагалі фальшивий, який не дає ніякої відсилання або перенаправляють на зовсім іншу продукцію.

  • QR код

Захисний код можна перевірити на офіційному сайті виробника. Якщо він підроблений, то на сайті можна побачити, що застосовувався він по кілька разів. Разом з тим на оригінальних вейпах QR код завжди унікальний.

  • Маркування

Ще один спосіб, як відрізнити оригінал від копії Elf Bar, — це маркування підприємства-виготовлювача. Це точний номер партії, дата виробництва, кінцева дата безпечного застосування. На підроблених ці дані переважно відсутні. Принаймні дати виробництва не буде однозначно.

Оригінал Elf Bar

  • Голограма

Фірмові вейпи ELF Bar, замовити які можна в нашому магазині, містять нанесену виробником за допомогою лазера і безбарвної флуоресценції захисну голографічну стрічку. Це код безпеки продукту, який, природно, відсутня на підробках.

  • Наклейка з QR кодом

В оригінальних виробах QR код наноситься на цінний папір, схожу на грошову купюру. А ось для фальсифікації є вторинною фотографією таких наклейок, виготовлена на звичайному папері.

Сподіваємося, дана інформація допоможе вам розібратися, як відрізнити оригінал від копії Elf Bar. Нагадуємо, в нашому асортименті ви знайдете тільки фірмові вироби даного бренду. А застосування фальсифікату може не тільки зіпсувати задоволення від паріння, а й завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю.