JUULВи шанувальник продукції JUUL? Тоді Ви вже напевно встигли замінити подорожчання найпопулярніших подів зі смаком манго та зникнення з полиць магазинів деяких смаків, таких як крем і фрукти, а також стартер китів на 4 смаки.

З чим це пов'язано?

Найбільший в світі виробник закритих под систем Juul зупинив продаж картриджів з фруктовими смаками на тлі тиску з боку регуляторів в США. Таким чином, компанія бореться зі споживанням їх продукту серед неповнолітніх. Компанія JUUL labs має намір залишити в продажу тільки тютюнові та м'ятні смаки, які менш популярні серед молоді.

У 2019 це рішення діяло тільки на території США, але до кінця 2020 року, регіональні представництва отримали розпорядження прибрати з продажу найпопулярніші смаки, тим самим поставивши своїх клієнтів в незручне положення. Так з жовтня 2020 року ціна на найпопулярніші поди JUUL Манго, була підвищена на 100 грн з 350 грн до 450 грн, смаки Крем і Фрукти вже зняті з продажу і більше завозитись в Україну не будуть.

Чим замінити?

Очевидно, що при наявності попиту, буде і пропозиція. Прибравши з продажу найпопулярніші смаки, компанія JUUL, тим самим, дала поштовх для розвитку інших систем з більш ліберальної політикою до своїх клієнтів.

Одноразові пристрої

Найбільшу частку ринку зайняли одноразові електронні сигарети. Ці пристрої максимально зручні, ніяких зарядок і картриджів, при цьому величезний вибір смаків.

Myle

Подсистема Myle вже кілька років конкурує з JUUL. І таким "подарунком" від конкурентів в MYLE не могли не скористатися. Пристрій одержав уже кілька оновлень, картриджі були істотно поліпшені, і звичайно ж додано безліч різноманітних смаків.

FICH

Молода компанія Fich, вже завоювала український ринок. Картриджі і пристрої можна зустріти в кожному сигаретному кіоску. Відмінна якість і ідеально підібрані 4 смаки, серед яких є і манго.

Як бачите, технології не стоять на місці і не дивлячись на те що, JUUL все ще залишається найбільшим гравцем на ринку електронних сигарет, вже з'явилося досить багато гідних альтернатив, які за якістю і зручності вже значно перевершують свого старшого брата. Вибір за вами.