Гарантія

Інтернет магазин Esmokers надає гарантію 14 днів на відсутність заводського браку. Гарантія поширюється на електронні компоненти. На нагрівальні елементи та картриджі -  гарантії немає. 

Для заміни несправних деталей або їх ремонту, покупець надає продавцеві чек і товар який підлягає ремонту. Покупець доставляє товар самостійно або оплачує доставку транспортної компанії. Ремонт, заміна або діагностика здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання продавцем несправної частини.

УВАГА: Одноразові POD системи не підлягають обміну, поверненню і гарантійного ремонту.
Гарантія на багаторазові поди - 14 днів. 

Товар не підлягає гарантійному обслуговуванню:

  • Якщо були виявлені механічні пошкодження;
  • Якщо присутні ознаки зміни конструкції товару;
  • Якщо присутні ознаки втручання у внутрішній устрій товару;
  • Якщо порушені умови експлуатації гарантійного товару. Наприклад, поломка акумуляторної батареї внаслідок використання несправного атомайзера або зарядного пристрою, поломка акумулятора через попадання на нього рідини з атомайзера.

Обмін і повернення

Інтернет магазин Esmokers здійснює повернення та обмін товару відповідно до вимог законодавства.

Обміну або поверненню підлягає тільки НОВИЙ товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень, захисні плівки не були видалені, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п. Обов'язково повинна бути збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти.

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Одноразові POD системи не підлягають обміну, поверненню і гарантійного ремонту.