В арсеналі компанії Vaporlax знайдуться гідні пропозиції для досвідчених і початківців вейперів. І саме цим товарам віддають перевагу справжні любителі ширяння. Їх же вибирають затяті курці, які вирішили розпрощатися зі згубною звичкою. Адже електронні сигарети Vaporlax із каталогу іменитого виробника справді є втіленням високої якості та інноваційних технологій. Також продукція цього бренду вважається однією з найбезпечніших у даному сегменті ринку.

Електронні сигарети Vaporlax: новий підхід до споживання нікотину

Чим відрізняються електронні сигарети Vaporlax від аналогічної продукції інших виробників?

Про якість та інші характеристики гаджетів від цього відомого виробника свідчить великий попит на них. Їх вибирають, як одні з найбільш насичених до смаку. Ці сигарети відрізняються широкою палітрою ароматів. З них можна вибрати лише фруктових смаків понад 20 варіантів. І це далеко не всі причини, чому варто вибрати та купити електронні сигарети Vaporlax. В Україні у найгіднішому асортименті вони представлені у нашому інтернет-магазині. Адже ми пропонуємо нашим покупцям лише найкращі на сучасному ринку товари для вейпу. Одноразові електронні сигарети ТМ Vaporlax — одні з найбільш затребуваних, оскільки вони мають безліч переваг.

Легкість застосування вейпу

Ці вироби відрізняються простотою експлуатації. Під час продажу вони вже заповнені рідиною для вейпу. Причому це продукція найвищої якості. Їх не потрібно додатково заправляти або заряджати, оскільки їх місткий акумулятор розрахований на роботу даного гаджета протягом усього часу до повної витрати заправки.

Дизайн та конструкція

Пропоновані в нашому інтернет-магазині електронні сигарети Vaporlax одноразові. Їхні характеристики вказуються на корпусі гаджета. Так, стандартні параметри даного вейпу відповідає таким показникам:

  • Місткість акумулятора — 500-1250 мАг. Він не вимагає підзарядки та повноцінно функціонує, доки не вичерпається запас рідини. Одну таку сигарету, залежно від кількості розрахованих затяжок, можна порівняти з 2-4 пачками звичайних сигарет.
  • Кількість затяжок у різних моделях таких гаджетів може бути різною. Замовити одноразові електронні сигарети Vaporlax в інтернет-магазині нашої компанії можна на 800 або навіть 1800 затяжок. Такий показник вважається досить високим. Однак, цей стандарт не можна назвати об'єктивним. Адже кожен користувач вважає за краще парити з різною інтенсивністю. Тому для одного вейпера такої сигарети вистачить на довше, а для іншого на менше часу.
  • Важливий показник — вміст сольового нікотину. 5% — такий його рівень містять одноразові електронні сигарети Vaporlax. Ціни на них у нашому магазині цілком помірні. При цьому безпека продукту відповідає найсуворішим стандартам цієї сфери. Адже досить кілька затяжок, щоб насититися цією речовиною. Це зв'язано з тим, що молекула сольового нікотину набагато менше, ніж у звичайних сигаретах. Тому вона легше потрапляє у кров і викликає відчуття насиченості.

Електронні сигарети Vaporlax

Щоб забезпечити максимальну якість та безпеку своєї продукції, компанія Vaporlax одноразові електронні сигарети піддає всім можливим видам сучасних досліджень. У тому числі вейпи перевіряються на токсикологічні та фармакологічні властивості. Дослідження проводяться силами власних лабораторій та незалежними експертами. Таким чином, вдається досягти найвищого рівня безпеки, можливого для такої продукції. Сьогодні вона відповідає стандартам ISO9001: 2015, а також GMP 820. Кількість нікотину в ньому строго дозована. У цьому полягає новий підхід виробника до цього продукту.