МИ ПРАЦЮЄМО! ОФОРМЛЮЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Колл-центр

Пн-Сб - 10:00-18:00
Вс - вихідний

0
Мій кошик

Електронні сигарети POD - системи

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Електронні сигарети POD-система: всі переваги в одному компактному корпусі

Сучасні вейпи є результатом безперервного вдосконалення колишніх моделей з урахуванням побажань користувачів та передових розробок виробників. Найпопулярнішими парогенераторами сьогодні є електронні сигарети POD-системи. Купити в Україні їх можна любителям паріння, які досягли вісімнадцятирічного віку. Адже у цих ґаджетах може міститься нікотин.

Чим відрізняються електронні сигарети POD-системи із каталогів провідних виробників?

POD-системами називають електронні сигарети, що застосовуються замість атомайзера. Їх будова є невеликим ґаджетом, сформованим акумуляторною батареєю і картриджем. Він у цьому пристрої функціонує як випарний резервуар з нагрівачем, а також місткість ароматизованої рідини. POD-системи у Києві та інших містах України сьогодні мають великий попит. Досвідчені вейпери пам'ятають, що на етапі створення таких пристроїв вони так виглядали. Тільки з часом електронки стали більш громіздкими.

Електронні POD - системи

Принцип дії

Функціонують електронні сигарети такого типу аналогічно до інших видів вейпів. В них ароматизована рідина, що містить нікотин і смакові добавки, з допомогою нагрівання перетворюється на агрегатний стан пари. Він приємний на смак та запах. Проте ця система відрізняється слабкою потужністю. Тому кількість пари набагато менша. Паріння електронних сигарет як ритуал дуже схоже на куріння звичайних тютюнових виробів. Адже у складі, що випаровується, міститься нікотин у насиченій концентрації. Розрізняють POD-системи відкритого або закритого типу.

Переваги

Представлені в нашому інтернет-магазині POD-системи мають компактні розміри та відрізняються простотою експлуатації. Оскільки процес паріння багато в чому подібний до куріння звичайних сигарет, такі гаджети використовуються для того, щоб поступово відмовитися від згубної звички тютюнопаління. До переваг, якими відрізняються електронні сигарети POD-системи, можна зарахувати такі переваги:

  • Компактність. POD-система відрізняється невеликими розмірами. За габаритами та зовнішнім виглядом така електронна сигарета нагадує звичайну флешку або запальничку.
  • Мобільність. Такий гаджет можна носити із собою у кишені куртки чи сорочки. При цьому немає ризику, що він проллється або призведе до інших аналогічних незручностей.
  • Легкість експлуатації. Щоб почати курити вейп, достатньо зробити одну затяжку. Цей процес підтверджується індикатором на протилежному кінці сигарети.
  • Доступна вартість. Враховуючи, що POD-системи вистачає на безліч затяжок, які замінюють цілі пачки сигарет, вартість гаджета цілком помірна.

Електронні сигарети POD - системи

Сольовий нікотин

Такі пристрої, як електронні сигарети POD-системи, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, ще називаються сольовими вейпами. Це свідчить про нікотин, який подається на сольовому концентраті. У подібній формі нікотин має безліч переваг. Його молекула набагато менша, ніж у класичній сигареті. Вона легше проникає у кров. В результаті в мозок швидше надходить сигнал про те, що нікотин отримано. Тому при використанні такого ґаджета набагато швидше настає вгамування нікотинової спраги. Для цього за статистикою одному парильнику потрібно всього півмілілітра рідини для паріння. У ній міститься від 0 мг до 50 мг нікотину. Така пара не містить токсичні смоли, що виділяються від горіння тютюну. Також електронна сигарета не залишає неприємного запаху.

Пропонуємо вам вибрати у нашому інтернет-магазині купити електронні сигарети POD-системи. Ціни на них у нас нижчі ніж у середньому по ринку. А їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам. Адже це продукція прямо від офіційних дистриб'юторів. У її характеристиках ми впевнені завдяки прямій співпраці з нашими партнерами — виробниками електронних сигарет.

Вгору
логотип

Вам уже исполнилось 18 лет?

18plus

Продукция, представлена на сайте esmokers.com.ua, предназначена только для клиентов, которым исполнилось 18 лет. Нажимая кнопку "Да", Вы подтверждаете свое совершеннолетие.

логотип

Извините, информация на сайте предназначена только для лиц старше 18 лет!

,
""