Бренд JUUL є одним із лідерів на ринку вейпінгу. Секрет успіху компанії простий – мінімум складнощів і максимум якості для щоденного користування.
Капсула пода JUUL із сольовою нікотиновою рідиною містить близько 59 мг нікотину на 1 мл. Рецепт власної запатентованої суміші бренд не розкриває, однак список інгредієнтів загальнодоступний.

Що входить в рідину JUUL

Що входить у склад JUUL

Основні п'ять інгредієнтів JUUL такі ж, як і в будь-якої іншої сольової нікотинової рідини. Це:
    • гліцерин на основі рослинних масел, завдяки якому і утворюється густий рівномірний пар;
    • органічний пропіленгліколь, який відповідає за передачу аромату та удар по горлу;
    • нікотин, отриманий із тютюну – незамінний компонент для кожного курця та вейпера;
    • бензойна кислота, яка дає можливість рідині випаровуватися при більш низьких температурах і по суті відокремлює нікотин від інших компонентів: це додає процесу паріння певної плавності.

У капсулах JUUL застосоване співвідношення 50/50 PG / VG. Воно створює тонкий напівсолодкий пар із більш насиченим ароматом і смаком.
Незважаючи на те, що деякі виробники створюють безнікотинові рідини, на даний момент усі поди JUUL мають заправку на нікотиновій основі (59 мг / 1 мл).

JUUL і FDA

Як і інші вейп-компанії JUUL потрапляє під контроль Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA), що є однозначним полюсом для бренду та його споживачів. Перш за все тому, що ця організація стежить за дотриманням якості та передбачає прозорість стосовно інгредієнтів рідин, яка подається у продаж. Список компонентів, наведений вище, відкритий для загального доступу саме завдяки контролю FDA. Крім цього Управління стежить за правильністю маркування і коректністю збуту продукції, роблячи її максимально безпечною і легальною для покупця в США та інших країнах.

Чи безпечні інгредієнти JUUL?

Хоча кожен пункт у списку інгредієнтів є безпечною речовиною, стверджувати, що вони безпечні на всі 100%, на жаль, неможливо.
Згідно з медичними та науковими дослідженнями вейпінг на 95% менш шкідливий, за куріння. Однак решта 5% залишають місце деякому ризику.
Зрозуміло, це стосується не тільки JUUL, а й інших компаній на ринку. У цілому рідини для вейпів є відносно безпечними, хоча про нікотин в їх складі ведеться чимало суперечок і до сьогодні.

JUUL або сигарети?

У той час як в рідинах JUUL п'ять компонентів, список інгредієнтів звичайних сигарет набагато довший.
За загальними підрахунками в сигаретах міститься більше 7000 хімічних речовин, 60 з яких – загальновідомі канцерогени. А тому в битві з сигаретами JUUL отримують однозначну і беззастережну перемогу.

Міфи про інгредієнти JUUL

Незважаючи на відкритий склад, існує безліч здогадок і припущень, що ж іще може міститися в рідинах JUUL. Ось найпоширеніші з них:
    1. У складі JUUL є антифриз.
Це неправда.
Причиною чуток на цю тему став пропіленгліколь у складі JUUL: справа в тому, що цей компонент також входить до складу антифризу, проте до рідин для вейпу це не має жодного стосунку.
    2. Серед компонентів JUUL може бути діацетил.
Теж міф.
Дійсно, в деяких рідинах інших брендів цей інгредієнт був присутній, адже завдяки йому пар ставав більш маслянистим. Однак після виявлення потенційної небезпеки речовини для легенів практично всі вейп-компанії почали поетапно скорочувати виробництво діацетилу. JUUL не належали до числа тих, хто використовував діацетил раніше, а тому і поготів не застосовує його в створенні своїх рідин зараз.
    3. Нікотин – найшкідливіший компонент JUUL.
Це можна вважати правдою.
З огляду на природу нікотину і його властивість викликати звикання, а також той факт, що решта 4 інгредієнти JUUL – відносно не несуть загрози, нікотин дійсно найнебезпечніший у цій компанії. Проте, нікотин у рідинах для вейпу представляє куди меншу небезпеку, ніж у сигаретах. Відповідне маркування, продиктоване правилами FDА, дозволяє одразу ж дізнатися про вміст нікотину та зробити усвідомлений вибір – парити нікотинову рідину або ж пошукати безнікотиновий аналог.
    4. JUUL орієнтований на неповнолітніх вейперів.
Це не так.

Зважаючи на компактність своєї продукції JUUL дійсно припаде до душі тим, хто не афішує свою любов до вейпінгу. На жаль, серед таких дуже багато неповнолітніх користувачів, і це проблема. Однак велика допомога в її вирішенні – обмеження за віком, за якими стежать як FDА і організації охорони здоров'я по всьому світу, так і сам бренд JUUL.

Які висновки?

JUUL відкрито демонструє список своїх інгредієнтів і очевидно, що в цьому складі немає ні антифризу, ні діацетилу.
Що стосується нікотину, який присутній у всіх рідинах JUUL, купувати такі поди чи ні – кожен вейпер вирішує для себе самостійно.