Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Пн-Сб: 10:00–20:00

Нд: 12:00–20:00

0
Мій кошик

Бокс моди

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Бокс мод (Box mod) - що це?

Бокс мод це комплект елементів живлення для вейпа, який подає живлення на випарник з використанням однієї або декількох батарей. Термін «мод» зародився в перші роки існування електронних сигарет, коли любителі вейпери «модифікували» існуюче електричне обладнання (наприклад, ліхтарики) для індивідуального використання в якості обладнання для вейпінга.

Практично у всіх боксмодів є вимикач або кнопка. Натисніть на вимикач, і атомайзер отримає живлення від мода, випаровуючи рідину через нагріту котушку. Відпустіть його, і живлення відключиться.

Боксмоди типи

Є багато різних типів бокс модів для електронних сигарет, доступних на ринку.

Найбільш поширені вейп моди vape mods та їх класифікації:

  • Форма і дизайн

Моди для вейпа бувають різних дизайнів, конфігурацій і естетики. Розмір батарейних блоків може варіюватися від маленького до великого, хоча це завжди портативні пристрої.

Зазвичай box mod має прямокутну форму і варіюється від звичайних коробок з гострими прямими кутами до більш ергономічних і естетично вигнутих конструкцій. Матеріали включають пластик, метал і дерево різних кольорів: від чорного або сріблястого до кольорових творів мистецтва.

  • Модифікації батареї

Купити бокс мод можна з вбудованим аккумултором типу LiPo, які заряджаються через USB-кабелі, або зі знімними Li-Ion-акумуляторами, які можна заряджати або через USB, або переважно на зовнішньому спеціальному зарядному пристрої.

Боксмод зі змінними батареями може підтримувати від однієї до чотирьох літій-іонних батарей, хоча одна або дві є найбільш поширеними. Потужність бокс мода залежать від вихідної потужності батареї і ємності, тому чим більше мод електронної сигарети, тим більшої потужності ви можете очікувати.

  • Особливості та функції

Boxmod, який включає в себе плату, що дозволяє регулювати такі значення, як потужність або напруга, що подається на розпилювач, називається варіваттом або варівольтом. У цих модів зазвичай є дисплей, який показує всю відповідну інформацію про параметри та функції, які використовуються в даний час.

Найбільш поширеними функціями сучасних вейп модів є змінна потужність, змінна напруга і контроль температури Більш просунуті набори мікросхем дозволять використовувати такі функції, як попередній нагрів, криві потужності і режим посилення, або навіть розпізнавання голосових команд. Хоча ці функції не є вкрай необхідними.

Нерегульовані батарейні блоки можуть використовувати мікросхеми, які забезпечують набір захисних функцій, але не дозволяють регулювання потужності або напруги або будь-які інші більш просунуті функції. Деякі бокс моди розроблені і зроблені без мікросхем або проводки, в цьому випадку їх називають «механічними модами». Вони призначені для використання просунутими вейперами і вимагають глибокого розуміння закону Ома і безпеки батареї через повну відсутність захисних функцій.

  • Вартість

Ціна на боксмод може сильно розрізнятится, але середній ціновий діапазон становить від 1000 до 1500 грн. Переважна більшість модів коштують до 1500 грн, а більш просунуті моди на основі DNA і Yihi зазвичай коштують від 100 до 200 доларів.

Який бокс мод купити?

Вейп в Україні дуже добре розвинений і тому є значний вибір боксмодів і електронних сигарет. Але як вибрати те, що вам потрібно?
Визначення вейп моду, який вам підійде, багато в чому пов'язано з тим, з чим ви плануєте пов'язати його, з яким атомайзери. Хоча має сенс мати якомога більше ємності акумулятора, але і не завжди зручно жертвувати розміром box мода, тільки лише через ємность батареї. Тому наш магазин рекомендує підбирати мод електронної сигарети під певний атомайзер виходячи з необхідної потужності.

  • MTL атомайзер; невеликий обсяг пари потужність від 10 до 30 Вт
  • Sub Ом атомайзер; багато пари від 30 до 100 Вт
  • Для величезних хмар пари від 100 до 200 + ват

Акумулятори, необхідні для розпилювачів певних типів

  • MTL Розпилювачі - одна батарея, або вбудований акумулятор 
  • Sub ohm - одна або дві батареї
  • Для величезних хмар пари - дві або більше

Великий мод з декількома батареями підійде для пристрою MTL, але це, ймовірно, зайве. І субомний бак середнього діапазону може нормально працювати на пристрої з одним акумулятором, але він, ймовірно, швидко буде розряджати акумулятор. І тільки для величезних хмар, потрібно мод виключно з потужністю понад 100 ват на дві, і більш батарей.

Перш ніж бокс мод купити, подумайте про кількість пари, яку ви хочете видихнути, або про те, які розміри для вас допустимі. Чим більше парів, тим більше енергії (ват і батарей) вам знадобиться. Якщо у вас є можливість відвідати наш магазин в Києві ми зможемо наочно вам показати різні види боксмодів, якщо ви замовляєте з іншого міста України і не впевнені у виборі, обов'язково зв'яжіться з нам і ми докладно вас проконсультуємо і допоможемо зробити правильний вибір.

Вгору