Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб - 10:00-19:00
Вс - вихідний

0
Мій кошик

Аналоги

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Аналоги Iqos: доступна альтернатива легендарній системі нагрівання тютюну

Створена фахівцями компанії Philip Morris International технологія нагрівання спресованого тютюну припала до смаку багатьом любителям паріння. Тому багато інших виробників намагаються досягти такого ж успіху, створюючи аналоги Iqos. Купити в Україні можна й оригінал, і якісну альтернативу, скориставшись пропозиціями інтернет-магазину Esmokers.

Аналоги IQOS

Що собою являє система нагрівання тютюну Iqos?

Ця технологія полягає в тому, що в спеціальному приладі спресований до стану стіку тютюн нагрівається до температури 350 градусів. Виробляється це за допомогою нагрівального елементу, що має вигляд керамічного леза. За його площиною прокладені золоті й платинові контакти. В результаті утворюється своєрідна термопара, що сприяє збереженню температури в заданих параметрах. Сьогодні доступна не тільки оригінальна система, але й аналоги Iqos. У Києві, Львові, Харкові та інших містах України такий спосіб споживання тютюнових виробів останнім часом став надзвичайно популярним.

Які аналоги Iqos купити можна через сайт Esmokers?

Сьогодні дуже багато компаній успішно створюють сигарети, які можна вважати гідною альтернативою системі Айкос. У них виходять вироби, які мають дуже багато спільного з продукцією PMI. Відмінність полягає в дизайні й ступені автономності. Різниця є також за деякими технічними характеристиками й особливостями ароматів. Тому якщо ви вирішите замовити аналоги Iqos в інтернет-магазині Esmokers, то потрібно ознайомитися з кожним зацікавив вас варіантів більш докладно.

Компанії-виробники

Дана продукція у нас представлена такими брендами, як Jouz, Kamry, iSmod. Поставляється вона безпосередньо з підприємств даних торгових марок з Японії і Китаю. Це дозволяє гарантувати оригінальність пропонованих нашим покупцям товарів даних брендів.

Місткість акумулятора

У нашому інтернет-магазині аналоги Iqos підібрати можна з акумуляторами різної місткості. Переважно це моделі на 650-2600 mAh. Останній варіант розрахований на портсигар, в той час, як для однієї сигарети даний показник становить 160 mAh.

Дизайн аналогів Iqos

Дані гаджети виробляються переважно в чорному кольорі, хоча є варіанти з сірим, білим і навіть червоним корпусом. Його форма ідеально обтічна. Вона нагадує запальничку або фломастер.

Аналоги Iqos і куріння

У цих системах використовують тютюн, як і в стандартних сигаретах. Але це не дозволяє поставити між ними знак рівності. Адже сам по собі тютюн не є небезпечним. Токсичним його робить процес горіння. Адже при цьому виробляється безліч канцерогенів, небезпечних для здоров'я людини. Водночас система нагрівання тютюну, включаючи аналоги Iqos з каталогу Esmokers, функціонує без горіння. При її використанні листя тютюну тільки нагріваються. Тому користувач вдихає лише ароматний пар, а не токсичний дим з його смолами, які можуть накопичуватися в дихальних шляхах.

Система нагрівання тютюну типу IQOS

Аналоги Iqos і вейпи

Електронні сигарети, так само як і система Iqos і її аналоги, містять тютюн. Тільки у вейпі він представлений ароматизатором. А в Айкос — це натуральний рослинний продукт. Багато від електронних сигарет переходять на системи нагрівання тютюну, оскільки гаджети з ними специфічно впливають на горло. Також Iqos більше схожий на тютюнові вироби. Він простіше в експлуатації, ніж деякі електронні сигарети. Iqos і її аналоги мають такі комплектуючі:

  • тримач з вбудованим в корпус нагрівачем;
  • зарядний пристрій для наповнення акумулятора;
  • тютюнові стіки з гліцерином, камедь, целюлозу.

Пропонуємо якісні аналоги Iqos замовити з доставкою по Україні через наш інтернет-магазин. Це буде продукція, яка фізично і за смаковими відчуттями нагадує звичайні сигарети. Однак вона набагато безпечніша й більш естетична.

Вгору
логотип

Вам уже исполнилось 18 лет?

18plus

Продукция, представлена на сайте esmokers.com.ua, предназначена только для клиентов, которым исполнилось 18 лет. Нажимая кнопку "Да", Вы подтверждаете свое совершеннолетие.

логотип

Извините, информация на сайте предназначена только для лиц старше 18 лет!

,